Strona główna »O firmie

O firmie

Działamy na lubuskim rynku od 1998 roku. Zdobyte wykształcenie oraz nabyte doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości oraz doradztwa ubezpieczeniowego pozwalają nam na świadczenie usług na bardzo wysokim poziomie.

 

Nasze usługi obejmują:

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, komercyjnymi, przemysłowymi (sprzedaż, kupno, najem, wynajem, zamiana),
  • doradztwo ubezpieczeniowe, w tym m.in. ubezpieczenia mieszkań, domów, firm, komunikacyjne (OC i Autocasco), NNW,
  • sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej,
  • sporządzanie audytów energetycznych,
  • szacunkowe wyceny nieruchomości,
  • pośrednictwo finansowe,
  • specjalistyczne doradztwo.

Obsługujemy zarówno krajowe, jak i zagraniczne osoby fizyczne i prawne.
Nasza baza obejmuje wiele gotowych ofert. Przygotowujemy również oferty indywidualne według zgłoszonych potrzeb klienta – umożliwia nam to współpraca z innymi biurami nieruchomości na terenie całego kraju.

Na życzenie klienta sporządzamy ustne i pisemne opinie o kształtujących się cenach nieruchomości na lokalnym rynku

Klienci naszej firmy mają stały dostęp do poczty elektronicznej victus@victus.zgora.pl oraz do strony www.victus.zgora.pl , która jest na bieżąco aktualizowana. Posługujemy się również nowoczesnym, skutecznym narzędziem jakim jest dla pośredników MLS – System Wielokrotnego Oferowania Nieruchomości (ang. Multiple Listing System), który opiera się na współpracy pośredników z całej Polski.

Promocja pomaga w dotarciu z informacją o usłudze do osób, które chcą z niej skorzystać. Nasi klienci oferty nieruchomości oprócz strony internetowej mogą oglądać w siedzibie firmy VICTUS, jak również na gablocie reklamowej w Zielonej Górze przy ul. Żeromskiego. Umieszczamy także ogłoszenia i reklamy w dziennikach lokalnych, broszurach, ulotkach. Zawieszamy firmowe transparenty – banery o sprzedaży i wynajmie wprost na nieruchomościach, przekazujemy oferty do biur stowarzyszonych w Lubuskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami LUBSPON oraz do biur nieruchomości na terenie kraju współpracujących ze sobą, a stowarzyszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Dzięki dużemu doświadczeniu nabytemu w czasie naszej wieloletniej działalności, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę - począwszy od przedstawienia oferty, poprzez przeprowadzenie transakcji, do świadczenia usług po-transakcyjnych.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43