Polityka prywatności VICTUS

Każdy użytkownik strony: www.victus.zgora.pl - przeglądając, czytając, oraz używając ją akceptuje poniższe zasady.

 

VICTUS zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Polityce Prywatności.


Wszelkie dane osobowe oraz inne informacje podawane przez Użytkownika strony i przekazane do VICTUS za pośrednictwem strony internetowej: www.victus.zgora.pl będą wykorzystywane wyłącznie na potrzeby świadczonych przez nasze biuro usług, zgodnie z zezwoleniem udzielonym przez użytkownika, a także z wymogami prawa polskiego - Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).


VICTUS nie przekazuje i nie rozpowszechnia zgromadzonych danych osobowych oraz innych informacji przekazanych przez Użytkowników strony osobom trzecim lub instytucjom.
Informacje zawarte na stronie internetowej VICTUS, zwłaszcza ceny, dane techniczne dotyczące nieruchomości oraz warunki sprzedaży nie są prawnie zobowiązujące gdyż w rozumieniu przepisów prawa cywilnego informacje te nie stanowią oferty sprzedaży.

 

Dokładamy wszelkiej staranności by informacje podowane na naszej stronie internetowej były rzetelne i aktualne. Jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualną niedokładność, nieaktualność oraz niekompletność jakichkolwiek informacji zawartych na stronie: www.victus.zgora.pl  

Najlepiej przed podjęciem działań na podstawie informacji zawartych na stronie należy uprzednio je zweryfikować kontaktując się bezpośrednio z firmą VICTUS.
Strona internetowa: www.victus.zgora.pl może zawierać hiperłącza (odnośniki) do innych stron w Internecie. 
VICTUS nie ponosi żadnej odpowiedzialności, ani nie daje gwarancji na aktualność, dokładność, kompletność oraz autentyczność informacji zawartych na tych łączach. Użytkownik na własną odpowiedzialność korzysta z takich łączy zawartych na stronie firmy VICTUS.

 

Niektóre zakładki na naszej strony w celu ułatwienia korzystania z serwisu mogą wykorzystywać funkcję ciasteczek (cookies) czyli informacji zapisywanych przez serwer na komputerze użytkownika strony, które są udostępniane po ponownym połączeniu na tym samym komputerze. Warunkiem poprawnego działania i możliwości skorzystania z tej funkcji jest włączona funkcja ciasteczek w używanej przez użytkownika przeglądarki.

 

Zawartość strony internetowej: www.victus.zgora.pl jest własnością firmy VICTUS i jest chroniona przepisami prawa, zgodnie Ustawą z dnia 04.02.1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 94/24/83 z późn. zm.).

 

VICTUS nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku korzystania z naszej strony internetowej przez użytkowników strony.

Ostatnia aktualizacja: Po 15.04.24 | 12:43